info@drnedahadi.com 26702787 -22869840- (021)

با بلیچینگ نگران لبخندتان نباشید

با بلیچینگ نگران لبخندتان نباشید

در دوره از تاریخ زندگی می کنیم که تا سر برمی گردانیم بخشی از دانش روزمان به گذشته پیوسته و بخش جدید از جای آن روییده. این سیر با شتاب از پیشرفت های گام به گام علم و فناوری و تجهیزات علاوه بر آسان نمودن زندگی کیفیت آن را نیز بالا برده است. علمی که از پس علمی دیگر زاییده می شود انسان را متوقع تر کرده است. تمایل به راحتی و در دسترس بودن تمامی امکانات باعث شده انسان امروزی راه رسیدن به هر چیز را کوتاه تر و مضاف برآن با کیفیت تر کند. علم پزشکی نیز به مانند علوم دیگر از این قافله عقب نمانده و روز به روز با به روز رسانی خود موجبات آسایش آدمی را فراهم کرده است.
در این میان علاقه افراد به هر چه زیبا تر شدن باعث شده، دستاورد های علمی نیز در این راستا قدم بردارند. دندانپزشکی نیز به مانند دیگر رشته ها توانسته در این باره حرفی برای گفتن داشته باشد. اگر بخواهیم بیشتر در این علم فوکوس کنیم خواهیم دید که با پیشرفت روز افزون علم دانپزشکی در کنار تجهیزات، نتایج فوق العاده ای را به بار آمده است. یکی از این پیشرفت ها گامی بلند در بدست آوردن حس رضایت افراد از خدمات زیبایی دندانپزشکی بوده است. در این مقاله قصد داریم یکی از خدمات نوین دندانپزشکی به نام بلیچینگ را با توجه به توضیحات ندا هادی جراح ودندانپزشک  زیبایی به شما معرفی کنیم:

بلیچینگ دندان چیست؟

اگر با دیدن برخی لبخند ها مدحوش سفیدی دندان آن فرد می شوید و بزرگتیرن علامت سوال ذهنتان این است که چطور دندانی هایی به این سفیدی دارد، باید بگوییم داشتن دندان سفید آرزویی دست نیافتنی نیست و دیگر ارث در نوع جنس دندان حرفی برای گفتن ندارد. دیگر غصه اینکه من اصلا جنس دندانم همین است و بیشتر از این سفید نمی شود را نخورید. راه حل شما دست ماست. بلیچینگ روشی نوین در دندانپزشکی در جهت تغییر رنگ دندان به سمت سفیدی است. در این روش دندانپزشک با گذاشتن مواد شیمیایی غلیظ رنگ دندان ها را که بر اثر عوامل متعدد زرد شده است به رنگ سفید تغییر می دهد.
اگر می خواهید بلیچینگ دندان انجام دهید به شما پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از حساسیت و ناراحتی لثه که به موجب مواد شیمیایی ایجاد می شود به بهترین دندانپزشک زیبایی مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید
عوارض لمینت دندان

دکتر ندا هادی، دندانپزشک زیبایی در تهران ، با استفاده از تجهیزات مدرن و روش های نوین عرصه  دندانپزشکی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. راه های برقراری ارتباط:

شماره های تماس: 02122869840  –  26702787

صفحه اینستاگرام

انواع بلیچینگ

اگر خواهان انجام این روش برای سفید کردن دندان هایتان هستید قطعا تا به الان متوجه شده اید که بلچینگ را می توان هم در مطب و هم در منزل انجام داد. اما شرایط آن به چه گونه است؟

بلیچینگ در مطب

بلیچینگ در مطب توسط دندان پزشک با مواد شیمایی صورت می گرد که در آن مواد شیمیایی روی دندان ها ریخته شده و بعد از آن با دستگاه مخصوص بلیچینگ، اشعه ای با فرکانس بالا روی دندان ها تابیده می شود. بلیچینگ در مطب به دلیل استفاده از غلظت بیشتری از مواد شیمیایی راه موثر تری نسبت به بلیچینگ در منزل است.

بلیچینگ در منزل

ر این نوع از بلیچینگ پزشک با تهیه قالب دندان برای بیمار مقداری از مواد شیمایی بلچینگ را که با غلظت کمتری خواهد داد، به بیمار داده تا در منزل از آن استفاده کند . به یاد داشته باشید که درباره زمان استفاده از این روش باید با پزشک خود مشورت کنید.

هزینه بلیچینگ

هزینه بلچینگ در دندانپزشکی های مختلف متفاوت بوده و بستگی به نوع ماده مصرفی و متخصص انجام دهنده آن دارد. شما متقاضیان عزیز سعی داشته باشید، در اولین قدم پزشک حاذقی را پیدا کرده و در قدم بعدی هزینه را مد نظر داشته باشید که نتیجه ایده ال را بدست آورید.

پاسخ

یک × دو =

Call Now Button
مسیر یابی با Waze