info@drnedahadi.com 26702787 -22869840- (021)

بهترین دندانپزشک در تهران 

اکثر قریب به اتفاق ما درد دندان درد را بار ها و بار ها از کودکی تا به این سن که هستیم کشیده ایم، غم انگیز ترین قسمت ماجرا اینجاست که تا دندان درد به سراغمان نیامده به فکر پیدا کردن یک دندانپزشک خوب نیستیم و به محض اینکه درد گرفتن دندانمان شروع  می شود، می گردیم به دنبال یک دندانپزشک خوب، حال در شهر بزرگی مثل تهران پیدا کردن بههترین دندانپزشک  کار ساده ای است ؟

نکته دوم در مواجه با این مشکل پیدا کردن دندانپزشک خوب کنار پیدا کردن یک دندانپزشکی خوب با تمام تجهیزات است. شما چقدر به محیط دندانپزشکی اهمیت می دهید ؟

اگر بتوانید این دو ویژگی را کنار هم پیدا کنید می شود نور علی نور. دیگر نگران درد های ناگهانی دندان یا انجام زیبایی دندانتان نیستید. در عصری زندگی می کنیم که توجه به زیبایی در صدر نیاز های مردم و حتی در مواقعی در صدر مخارج معیشتی قرار دارد.خیلی ها را می شناسیم که در بحرانی ترین شرایط نیز توجه به ظاهر را فراموش نمی کنند پس قطعا به دنبال بهترین ها خواهند رفت و دندانپزشک زیبایی خوب را پیدا خواهند کرد.

از عواملی که باید در تشخیص یک دندانپزشک و دندانپزشکی خوب به آن توجه کرد عبارت اند از:

تجربه دندانپزشک

اولین دلیل برای رفتن شما به یک دندان پزشکی شنیدن تعریف و تمجید از دندان پزشکی است که اطرافیانتان به آن مراجعه کرده اند. قطعا شما در مواقه بحرانی ریسک انتخاب یک دندان پزشک جدید را نمی کنید و ترجیح می دهید پیش کسی بروید که  آوازه اش را شنیده باشید . اما چه چیز باعث می شود یک دندانپزشک بشود،  بهترین دندانپزشک ؟ بله تجربه . دندانپزشکانی که سالیان سال در حال ارائه خدمات درمانی بوده اند اصولا مورد اعتماد افراد هستند و با همین پرونده کاری درخشان مراجعانشان روز به روز بیشتر می شود.

در ادامه نمونه ای از دندان های ترمیم شده توسط خانم دکتر ندا هادی را مشاهده می کنید.

نمونه کار دکتر ندا هادی

نمونه ای دندان ترمیم شده توسط دکتر هادی

دانش دندانپزشک

المان بعدی برای انتخاب یک دندانپزشک داشتن دانش کافی درباره دندانپزشکی است، البته نکته ظریف در این جا،  این است که دندانپزشکانی موفق بوده اند که پا به پای دانش روز پیش رفته اند و از آن عقب نمانده اند و اکثریت خدماتی که در کل دنیا در زمینه دندانپزشکی وجود دارد را در مطب خود ارائه می دهند.

البته پیشرفت یک دندانپزشک در شهر بزرگی مثل تهران که هزاران دندانپزشک در آن دارای شهرت هستند کمی سخت است. تبدیل شدن به بهترین دندانپزشک در تهران می تواند رویای خیلی از دندانپزشکان باشد.

استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا

همانطور که گفته شد به روز بودن دانش و تجهیزات دندانپزشکی می تواند سیل عظیمی از مراجعین را روانه کلینیک های دندان پزشکی کند. اگر شما مراجعین عزیز وقتی که وارد کلینیکی شدید و دیدید در آن جا از بهترین تجهیزات استفاده می کنند باید پی ببرید که آن جا می تواند نقطعه امنی برای مراجعه شما باشد و شما به راحتی می توانید مروارید های ارزشمندتان را به آن جا بسپارید.

داشتن کادر اجرایی خوب

نکته بعدی که می تواند شما را روانه یک کلینیک دندان پزشکی کند، خاطره مراجعه قبلی شماست . اگر در مراجعه قبلی یا حتی اگر تعریف شخصی از یک مطب خوب نباشد قطعا شما به آن جا مراجعه نخواهید کرد . یک کلینیک دندانپزشکی خوب می تواند با داشتن کادری که آداب برخورد با بیماران را فراگرفته اند خود را در صف بهترین دندانپزشکی ها قرار دهد.

سوالاتی که باید از دندانپزشک خود بپرسید؟

به همه شما کاربران عزیز این وب سایت توصیه می کنیم برای درک بهتری از انتخاب دندانپزشک متاسب برای خود از سوالات زیر استفاده کنید. این گونه ممکن است به هدف نهایی خود برسید.

آیا مشاوره تغذیه هم به بیماران تان می دهند؟

با توجه به تحقیقاتی که تا کنون انجام شده است، دندانپزشکان معمولاٌ به مواد غذایی که نباید مصرف کنید می پردازند چرا که عمده آسیب های که به دندان ها وارد می شود و موجب پوسیدگی آن ها می شود، برنامه غذایی نا مناسب است.

اما دندانپزشکان برای کمک به بهبود وضعیت دندان تان به نکات مراقبتی و رژیم غذایی مناسب برای حفظ دندان ها نیز اشاره می کنند. این مسئله موجب می شود دندان و لثه های سالم و محکم تری داشته باشید.

تجهیزات و امکانات مطب پزشک کدام است؟

بهتر است بدانید که تجهیزات ولوازم مورد استفاده در دندانپزشکی از طیف وسیعی برخوردار است که اغلب مهندسین پزشکی اقدام شناخت و بعد ساخت آن ها می کنند، در این مبحث به برخی از پر استفاده ترین لوازم موجود در دندانپزشکی ها اشاره خواهیم کرد:

  1. یونیت که شامل: صندلی، باکس، چراغ و کراشوار است.
  2. دستگاه جرم گیری دندان که از آن تحت عنوان کاویترون نیز یاد می شود.
  3. لایت کیور که به منظور استریل کردن تمامی وسایل در دسترس متخصص دندان پزشک کاربرد دارد.
  4. دوربین داخل دهانی به منظور بررسی تمامی جوانب و ابعاد دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد.
لوازم موجوددر دندانپزشکی

دستگاه های موجود در دندانپزشکی

هزینه و تعرفه درمان و زیبایی دندانپزشکی چقدر است؟

آخرین ویژگی یک دندانپزشکی خوب که می تواند برای مراجعین، سنگ بنای انتخاب آن دندان پزشک باشد، هزینه درمانی است. اصولا مراجعین در صورت قرارداد داشتن آن کلینیک با بیمه شان و یا هزینه های معقول تر بیشتر به مراجعه به آن جا ترغیب می شوند. بنابراین توجه به این نکات می تواند یک دندانپزشکی را تبدیل به بهترین در نوع خودش کند.

نتیجه گیری

یکی از مهم ترین اقداماتی که برای رهایی از مشکلات دندانی است انتخاب بهترین دندانپزشک چرا که در صورت انتخابی نادرست امکان بروز عوارض و خسارات بسیاری زیادی وجود دارد. پس با دقت و تلاش بسیار از سلامتی و زیبایی خود محافظت کنید.

دکتر ندا هادی

خانم دکتر ندا هادی جراح و دندانپزشک زیباییدر سال 1386 فارغ التحصيل شده اند و در طول دوره تحصيل جزء رتبه هاى برتر دانشگاه بودند. از سال ١٣٨٧ مطب خود را اندازى كردند و ده سال سابقه فعالیت در مطب دارند. ایشان همچنین موفق به اخذ تعداد زيادى گواهينامه ( سرتيفيكت) از معتبرترين مراكز دانشگاهى داخل و خارج كشوردر زمينه هاى مختلف دندانپزشكى مثل زيبايى ، پروتز ، ايمپلنت و جراحى لثه شده اند.

پاسخ

4 − 4 =

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Button
مسیر یابی با Waze