info@drnedahadi.com 26702787 -22869840- (021)

بهترین دندانپزشک با نمونه کارهای فوق العاده زیبا

داشتن دندان های منظم و سفید نماد زیبایی در چهره به حساب می آید. پر واضح است که اکنون یافتن بهترین دکتر دندانپزشک زیبایی برای بهرمندی از تمامی خدمات، نیازی مبرم و اساسی و در عین حال سخت و مشکل شده است. بنابراین بعد از تصممیم از بهره مندی خدمات زیبایی زندان می بایست پروسه سخت اما شیرین پیدا کردن دندانپزشک خوب را سپری کنید.

اکثر قریب به اتفاق ما دندان درد را بار ها و بار ها از کودکی تا به این سن که هستیم کشیده ایم، غم انگیز ترین قسمت ماجرا اینجاست که تا دندان درد به سراغمان نیامده به فکر پیدا کردن یک دندانپزشک خوب نیستیم و به محض اینکه درد گرفتن دندانمان شروع  می شود، می گردیم به دنبال یک دندانپزشک خوب، حال در شهر بزرگی مثل تهران پیدا کردن بههترین دندانپزشک  کار ساده ای است ؟ نکته دوم در مواجه با این مشکل پیدا کردن دندانپزشک خوب کنار پیدا کردن یک دندانپزشکی خوب با تمام تجهیزات است. شما چقدر به محیط دندانپزشکی اهمیت می دهید ؟ در عصری زندگی می کنیم که توجه به زیبایی در صدر نیاز های مردم و حتی در مواقعی در صدر مخارج معیشتی قرار دارد. خیلی ها را می شناسیم که در بحرانی ترین شرایط نیز توجه به ظاهر را فراموش نمی کنند پس قطعا به دنبال بهترین ها خواهند رفت و دندانپزشک زیبایی خوب را پیدا خواهند کرد. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا شما را در یافتن یک دندانپزشک خوب راهنمایی کنیم…

ویژگی بهترین دندانپزشک

برای یافتن دندانپزشک خوب می بایست در ابتدا نکاتی را برای شناسایی او بدست آورید. در ادامه به بررسی ویژگی های یک دندانپزشک خوب خواهیم پرداخت:

داشتن برد تخصصی در زمینه درمانی و زیبایی

یک دندانپزشک خوب باید با داشتن تحصیلات در حوزه فعالیت خود بیمار را از اخذ نتیجه مطلوب مطمئن کند و این بیمار است که باید قبل از سپردن دندان های خود به دست دندانپزشک از تخصص دندانپزشک خود اطمینان یابد تا نتیجه مطلوب را بدست آورد.

داشتن تجربه کافی در زمینه کاری

از دیگر فاکتورهای انتخاب یکی دندانپزشک خوب داشتن تجربه و به تبع آن تبحر کافی در زمینه درمان و زیبایی است. اگر می بینید  که دندانپزشکی با دادتن تخفیفات باور نکردنی سعی در جذب بیمار دارد، بدانید که آن دندانپزشک تجربه کافی درز زمینه دندانپزشکی نداشته و گزینه مناسبی برای جراحی ها و خدمات ظریف و حساس دندانی نخواهد بود.

برخورداری از کیفیت بالای خدمات

باید با دیدن نمومنه کار های  پزشک خود از اینکه می تواند خدمات درخواستی شما را نظیر: ایمپلنت دندان، لمینیت دندان، کامپوزیت دندان و جراحی دندان را به بهترین شکل برآورده کند اطمینان حاصل کنید. این اطمینان هم تنها با دیدن نمونه خدمات او و یا فیلم جراحی ها و خدمات زیبایی او موثر است پس تا می توانید از پزشک خود نمونه کار بخواهید.

تعهد دندانپزشک

یک دندانپزشک خوب برای داشتن بیماران راضی موظف است که تعهدی را نسبت به آن ها داشته باشد تا بیماران مطمئن شوند در صورت بروز مشکل، دندانپزشک پاسخ گو خواهد بود.

استفاده از تجهیزات به روز دنیا

مهمترین دلیل برای مراجعه مجدد به یک دندانپزشک علاوه بر اطمینان از تبحر او اعتماد به او در استفاده از مواد مرغوب در خدمات دندانپزشکی است. اگر دندانپزشکی در استفاده از تجهیزات و موارد مرغوب کوتاهی کند سلامت دندان های بیماران را به خطر خواهد انداخت.

هزینه دندانپزشکی

از جمله نکات مهم برای متقاضیان خدمات دندانپزشکی موضوع هزینه آن است. همانطور که می دانید هزینه این دست از خدمات درمانی شامل بیمه نبوده و افراد باید به شکل آزاد آن را پرداخت کنند. البته این قانون تنها برای خدمات زیبایی دندان است، اما خدمات درمانی بسته به نوع بیمه افراد به نسبت هزینه آزاد متفاوت خواهد بود.  بهترین دندانپزشک با مشخص کردن تعرفه های معقول افراد زیادی را برای انجام خدمات زیبایی جذب خواهد کرد.

 

 

عوامل موثر در انتخاب دندانپزشک خوب

از عواملی که باید در تشخیص و انتخاب یک دندانپزشک و دندانپزشکی خوب به آن توجه کرد عبارت اند از:

تجربه دندانپزشک

اولین دلیل برای رفتن شما به یک دندان پزشکی شنیدن تعریف و تمجید از دندان پزشکی است که اطرافیانتان به آن مراجعه کرده اند. قطعا شما در مواقه بحرانی ریسک انتخاب یک دندان پزشک جدید را نمی کنید و ترجیح می دهید پیش کسی بروید که  آوازه اش را شنیده باشید . اما چه چیز باعث می شود یک دندانپزشک بشود،  بهترین دندانپزشک ؟ بله تجربه . دندانپزشکانی که سالیان سال در حال ارائه خدمات درمانی بوده اند اصولا مورد اعتماد افراد هستند و با همین پرونده کاری درخشان مراجعانشان روز به روز بیشتر می شود.

 

نمونه کار دکتر ندا هادی

دانش دندانپزشک

المان بعدی برای انتخاب یک دندانپزشک داشتن دانش کافی درباره دندانپزشکی است، البته نکته ظریف در این جا،  این است که دندانپزشکانی موفق بوده اند که پا به پای دانش روز پیش رفته اند و از آن عقب نمانده اند و اکثریت خدماتی که در کل دنیا در زمینه دندانپزشکی وجود دارد را در مطب خود ارائه می دهند.

البته پیشرفت یک دندانپزشک در شهر بزرگی مثل تهران که هزاران دندانپزشک در آن دارای شهرت هستند کمی سخت است. تبدیل شدن به بهترین دندانپزشک در تهران می تواند رویای خیلی از دندانپزشکان باشد.

استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا

همانطور که گفته شد به روز بودن دانش و تجهیزات دندانپزشکی می تواند سیل عظیمی از مراجعین را روانه کلینیک های دندان پزشکی کند. اگر شما مراجعین عزیز وقتی که وارد کلینیکی شدید و دیدید در آن جا از بهترین تجهیزات استفاده می کنند باید پی ببرید که آن جا می تواند نقطعه امنی برای مراجعه شما باشد و شما به راحتی می توانید مروارید های ارزشمندتان را به آن جا بسپارید.

داشتن کادر اجرایی خوب

نکته بعدی که می تواند شما را روانه یک کلینیک دندان پزشکی کند، خاطره مراجعه قبلی شماست . اگر در مراجعه قبلی یا حتی اگر تعریف شخصی از یک مطب خوب نباشد قطعا شما به آن جا مراجعه نخواهید کرد . یک کلینیک دندانپزشکی خوب می تواند با داشتن کادری که آداب برخورد با بیماران را فراگرفته اند خود را در صف بهترین دندانپزشکی ها قرار دهد.

یک دندانپزشک چه خدماتی ارائه می دهد؟

یک دندانپزشک می تواند در زمینه درمانی یا زیبایی فعالیت داشته باشد که هر کدام از آن ها شامل خدمات متفاوتی می باشند. خدمات درمانی می تواند شامل درمان پوسیدگی دندان، جراحی های دندان، پر کردن دندان، درمان ریشه دندان، ترمیم دندان، عصب کشی دندان، جراحی های لثه، جراحی دندان عقل، درمان بیماری های دهان و دندان مانند درمان حفره خشک دندان و از جمله موارد زیبایی می توان به اصلاح طرح لبخند، لمنیت دندان، کامپوزیت دندان، بلیچینگ دندان، روکش دندان، ایمپلنت و … اشاره کرد که در ادامه به توضیح برخی از آن ها می پردازیم:

 جراحی دندان عقل

دندان های عقل که معمولا پس از سن 16 سال در کنار دندان آسیای سومی می روید، به دلیل اینکه اینکه این دندان ها نسبت به دندان های دیگر دیرتر می رویند، فضای کمی برای رشد آن ها وجود دارد و در اغلب افراد به صورت کامل رشد نکرده و باعث بروز درد و ناراحتی و بروز مشکلات ذیل می شود:

 • به هم فشردگی دندان ها
 • درد و ورم لثه
 • پوسیدگی دندان های مجاور
 • ایجاد کیست در اطراف دندان عقل

جراحی دندان عقل در شرایطی که دندان عقل به خاطر کمبود جا زیر لثه مانده باشد و رویش نکند و گیر کردن غذا بین دندان عقل و دندان کناری آن به علت قرارگیری بد دندان عقل در لثه و رشد ناکامل آن ایجاد شود یا به دلیل مشکلات دیگری که دندان عقل نهفته می تواند به وجود بیاورد، انجام می شود.

مراقبت های بعد از جراحی دندان عقل

 

 

پس از جراحی دندان عقل، باید یک سری دستورالعمل ها که پزشک برای شما تجویز می کند را به موقع و درست انجام دهید. یک گاز در موضع جراحی قرار داده شده است که تا یک ساعت الی یک ساعت و نیم نباید خارج شود که در محل لخته تشکیل شود. پس ازبرداشتن گاز، بستنی بدون تکه شکلات یا میوه میل نماید و رژیم غذایی عادی خود را می توانید داشته باشید. رعایت بهداشت دهان و دندان پس از جراحی از اهمیت بالایی برخوردار است. ممکن است پزشک برای شما آنتی بیوتیک و مسکن تجویز نماید. استفاده از کمپرس یخ می تواند در کاهش درد موثر باشد. تا یک روز پس از جراحی از غذاهای نرم استفاده کرده و از خوردن غذاهای سفت که نیاز به جویدن دارند اجتناب کنید و الکل، کافئین و نوشیدنی های گرم را استفاده نکنید. استعمال دخانیات نیز تا سه روز پس از جراحی دندان عقل ممنوع می باشد. سعی کنید پس از جراحی از انجام فعالیت های ورزشی خودداری کرده و استراحت کنید. آب دهان خود را پس از جراحی به طور مکرر خارج نکنید زیرا لخته ایجاد شده از بین رفته و شما مجددا خونریزی را تجربه خواهید کرد. روز دوم نیاز به مراقبت خاصی ندارید و روز سوم اگر تورم و کبودی داشتید می توانید از گرمای مرطوب استفاده کنید به صورتی که از حوله گرم در موضع استفاده نمایید.

اصلاح طرح لبخند

 

 

اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند به مجموعی از روش های درمانی و زیبایی گفته می شود که باعث می شود لبخند شما جذاب تر و زیباتر شده و عیوب، ناهنجاری های فکی، فاصله بین دندان ها و بدشکلی آن ها را برطرف شود. همچنین این کار برای کسانی که از رنگ دندان های خود ناراضی هستند و می خواهند دندان های سفید و درخشان داشته باشند مناسب است. این کار توسط بهترین دندانپزشک زیبایی انجام می شود. انواع روش های اصلاح طرح لبخند عبارتند از:

 • کامپوزیت دندان
 • لمینت دندان
 • سفید کردن یا بلیچینگ دندان
 • روکش دندان
 • ایمپلنت دندان
 • لیفت لثه
 • باندینگ دندان
 • ارتودنسی دندان

سوالاتی که باید از دندانپزشک خود بپرسید؟

به همه شما کاربران عزیز این وب سایت توصیه می کنیم برای درک بهتری از انتخاب دندانپزشک متاسب برای خود از سوالات زیر استفاده کنید. این گونه ممکن است به هدف نهایی خود برسید.

آیا دندانپزشکان مشاوره تغذیه هم به بیمارانشان می دهند؟

با توجه به تحقیقاتی که تا کنون انجام شده است، دندانپزشکان معمولاٌ به مواد غذایی که نباید مصرف کنید می پردازند چرا که عمده آسیب های که به دندان ها وارد می شود و موجب پوسیدگی آن ها می شود، برنامه غذایی نا مناسب است.

اما دندانپزشکان برای کمک به بهبود وضعیت دندان تان به نکات مراقبتی و رژیم غذایی مناسب برای حفظ دندان ها نیز اشاره می کنند. این مسئله موجب می شود دندان و لثه های سالم و محکم تری داشته باشید.

تجهیزات و امکانات مطب پزشک کدام است؟

بهتر است بدانید که تجهیزات ولوازم مورد استفاده در دندانپزشکی از طیف وسیعی برخوردار است که اغلب مهندسین پزشکی اقدام شناخت و بعد ساخت آن ها می کنند، در این مبحث به برخی از پر استفاده ترین لوازم موجود در دندانپزشکی ها اشاره خواهیم کرد:

 1. یونیت که شامل: صندلی، باکس، چراغ و کراشوار است.
 2. دستگاه جرم گیری دندان که از آن تحت عنوان کاویترون نیز یاد می شود.
 3. لایت کیور که به منظور استریل کردن تمامی وسایل در دسترس متخصص دندان پزشک کاربرد دارد.
 4. دوربین داخل دهانی به منظور بررسی تمامی جوانب و ابعاد دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

لوازم موجوددر دندانپزشکی

هزینه و تعرفه درمان و زیبایی دندانپزشکی چقدر است؟

آخرین ویژگی یک دندانپزشکی خوب که می تواند برای مراجعین، سنگ بنای انتخاب آن دندان پزشک باشد، هزینه درمانی است. اصولا مراجعین در صورت قرارداد داشتن آن کلینیک با بیمه شان و یا هزینه های معقول تر بیشتر به مراجعه به آن جا ترغیب می شوند. بنابراین توجه به این نکات می تواند یک دندانپزشکی را تبدیل به بهترین در نوع خودش کند.

نتیجه گیری

یکی از مهم ترین اقداماتی که برای رهایی از مشکلات دندانی است انتخاب بهترین دندانپزشک چرا که در صورت انتخابی نادرست امکان بروز عوارض و خسارات بسیاری زیادی وجود دارد. پس با دقت و تلاش بسیار از سلامتی و زیبایی خود محافظت کنید.

 

دکتر ندا هادی

خانم دکتر ندا هادی جراح و دندانپزشک زیباییدر سال 1386 فارغ التحصيل شده اند و در طول دوره تحصيل جزء رتبه هاى برتر دانشگاه بودند. از سال ١٣٨٧ مطب خود را اندازى كردند و ده سال سابقه فعالیت در مطب دارند. ایشان همچنین موفق به اخذ تعداد زيادى گواهينامه ( سرتيفيكت) از معتبرترين مراكز دانشگاهى داخل و خارج كشوردر زمينه هاى مختلف دندانپزشكى مثل زيبايى ، پروتز ، ايمپلنت و جراحى لثه شده اند.

37 thoughts on “بهترین دندانپزشک با نمونه کارهای فوق العاده زیبا

 1. نیما - آوریل 13, 2022 در 10:03 ق.ظ

  سلام
  هزینه جراحی دندان عقل چقدر هست؟

  پاسخ
 2. الهام - آوریل 13, 2022 در 10:06 ق.ظ

  سلام

  سن مناسب برای ارتودنسی چه سنی هست؟

  پاسخ
  • دکتر ندا هادی - آوریل 30, 2022 در 9:50 ق.ظ

   معمولا در دختران بین سنین 9 تا 12 سالگی و پسران هم 10 تا 13 سالگی برای شروع ارتودنسی زمان مناسبی است.

   پاسخ
 3. samira._rahmani - آوریل 13, 2022 در 10:08 ق.ظ

  ممنون از مطالب خوبتون

  پاسخ
 4. فرشته میرزایی - آوریل 13, 2022 در 10:28 ق.ظ

  اگر دندون کج باشه هم میشه کامپوزیتش کرد؟

  پاسخ
  • دکتر ندا هادی - آوریل 17, 2022 در 8:45 ق.ظ

   در مواردی که بهم ریختگی ها حفیف باشد می توان از کامپوزیت استفاده کرد.

   پاسخ
 5. شهرزاد - آوریل 13, 2022 در 10:47 ق.ظ

  رفتار دکتر عالی، محیط مطب بسیار تمیز و کادر بسیار مودبی دارید

  پاسخ
 6. آرمان - آوریل 13, 2022 در 11:48 ق.ظ

  نکشیدن دندان عقل باعث کج شدن سایر دندان ها میشه ؟

  پاسخ
 7. زهرا عنایت - آوریل 13, 2022 در 12:32 ب.ظ

  عمر لمینت چقدره اگه ریمو کنیم دندان های خودمون سالمه؟

  پاسخ
 8. غزاله - آوریل 13, 2022 در 12:40 ب.ظ

  قیمت بلیچینگ؟

  پاسخ
 9. sara - آوریل 13, 2022 در 12:46 ب.ظ

  هزینه کامپوزیت دندان چقدره ؟

  پاسخ
 10. کیانا - آوریل 13, 2022 در 1:03 ب.ظ

  دکتر چجوری می تونم وقت بگیرم برای مشاوره ایمپلنت؟

  پاسخ
 11. ذینه حداد - آوریل 13, 2022 در 1:57 ب.ظ

  مقاله جامعی بود

  پاسخ
 12. منیره - آوریل 13, 2022 در 2:44 ب.ظ

  خانم دکتر برای ایمپلنت محدودیت زمانی و سنی وجود نداره؟

  پاسخ
  • دکتر ندا هادی - آوریل 30, 2022 در 9:53 ق.ظ

   باید حتما در سنین 18 یا 19 سال به بالا ایمپلنت انجام شود که رشد عمودی صورت تمام شده باشد. در سنین پیری به عنوان مثال برای یک فرد 80 ساله امکان ایمپلنت با توجه به شرایط استخوان فک و دنسیتی استخوان، وجود دارد.

   پاسخ
 13. مریم - آوریل 14, 2022 در 4:56 ق.ظ

  هزینه های گزاف دندانپزشکی واقعا سرسام آوره ولی با هنر دست خانم دکتر حداقل خیالمون از بابت درست شدن دندونامون راحته

  پاسخ
 14. شکوفه کاظمی - آوریل 14, 2022 در 5:17 ق.ظ

  بعد از کامپوزیت می تونیم دندون ها رو عصب کشی کنیم ؟

  پاسخ
  • دکتر ندا هادی - آوریل 30, 2022 در 9:48 ق.ظ

   بله می شود. بهتر است اگر دندانی احتیاج به درمان ریشه دارد، حتما قبل از درمان زیبایی انجام شود.

   پاسخ
 15. پریسا باقیان - آوریل 14, 2022 در 6:46 ق.ظ

  من طرح لبخند زدم خیلی راضیم ازتون

  پاسخ
 16. سارا - آوریل 14, 2022 در 9:34 ق.ظ

  ایمپلنت چند تا باهم یه روز انجام میشه

  پاسخ
  • دکتر ندا هادی - آوریل 30, 2022 در 9:48 ق.ظ

   بستگی به شرایط استخوانی فرد، موقعیت دندان ها و البته سیستم ایمنی بدن و سن بیمار دارد.

   پاسخ
 17. سبا - آوریل 16, 2022 در 3:54 ق.ظ

  خیلی خوب و مفید بود

  پاسخ
 18. سالار - آوریل 16, 2022 در 5:38 ق.ظ

  سلام آیا میشه از کامپوزیت بجای ارتودنسی هم استفاده کرد؟ 🙏🌹

  پاسخ
 19. غزل - آوریل 16, 2022 در 11:55 ق.ظ

  چجوری میتونم برای معاینه وقت بگیرم؟

  پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه
Call Now Button
مسیر یابی با Waze