info@drnedahadi.com 26702787 -22869840- (021)

دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی

به طور کلی دندانپزشکی آمیخته ای از علم و هنر می باشد. زیبایی حق همه ما می باشد و این زیبایی به هر شکلی که باشد می تواند مورد توجه عده ای باشد. از آنجاییکه دندانپزشکی به نوعی به زیبایی برمی گردد درمان و اصلاح دندان های ناسالم نیز نوعی زیبایی محسوب می شود. با پیشرفت علم و به روز شدن تکنولوژی، دندانپزشکی زیبایی در جامعه ما نیز فراگیرتر شد. بنابراین با شناخت زیر ساخت ها باید ابتدا زیبایی را درک کرد زیرا این زیبایی در ساختار، حرکات و عملکرد دندان اثر می گذارد.

به طور کلی دندانپزشکی آمیخته ای از علم و هنر می باشد. زیبایی حق همه ما می باشد و این زیبایی به هر شکلی که باشد می تواند مورد توجه عده ای باشد.

برای مشاوره و تعیین وقت قبلی از دکتر ندا هادی دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی، با شماره های زیر و پیج اینستاگرام ارتباط برقرار کنید. شماره های تماس : 021 22869840 – 021 26702787

لیفت لثه

شاه کلید زیبایی در دندانپزشکی بافت نرم لثه می باشد . در گذشته لثه با تیغ جراحی بریده می شد و یک فلپ ایجاد می شد و بخش های اضافی بریده و بخیه زده می شد و لیفت لثه انجام می شد. اما امروزه با اختراح لیزرهای دندان پزشکی و لیزرهای بافت نرم این کار به شرط داشتن بافت استخوان مناسب و لثه آزاد، این کار در عرض نیم ساعت در مطب با لیزر بدون درد و خونریزی انجام می شود و یک لیفت لثه زیبا را برای بیمار ایجاد می شود. لیفت لثه قدم اول در دندانپزشکی زیبایی می باشد.

بلیچینگ دندان ها

در موارد دیگر بیمار با بد رنگی و لب پریدگی دندان به دندانپزشکی مراجعه می کند در این مورد نیز ابتدا بافت نرم لثه مورد توجه قرار می گیرد و اگر لثه وضعیت و شرایط مناسب و خوبی داشت درمان بعدی آغاز می شود. همه ما با واژه بلیچینگ دندان آشنایی داریم. در ابتدا دندانپزشک دلیل بد رنگی دندان را مشخص می کند. مراجعه کننده ممکن است ضخامت مینای دندان کمی داشته باشد و عاج دندان به طور طبیعی مقداری زرد رنگ شده باشد و مشخص نیست با بلیچینگ بتوان رنگ دندان را تغییر داد یا خیر. بلیچینگ برخلاف آنچه که همه ما تصور می کنیم متاسفانه در سیستم تبلیغات مشاهده می شود یک پروسه کاملا علمی در مطب می باشد که با اختراح لیزر زمان این درمان بسیار کاهش پیدا کرده است و نتیجه بسیار خوبی را می توان با استفاده از لیزرها دریافت کرد.

بیشتر بخوانید
درمان ریشه دندان

انواع روش های بلیچینگ دندان

رنگ دندان های یک سری مولکول های شش ضلعی می باشد. با استفاده از لیزر می توان مولکول های شش ضلعی را شکست و تبدیل به مولکول های خطی کرد و تغییر رنگ را در دندان ایجاد کرد که اصلاحا آفیس بلیچینگ گفته می شود. مدت یک تا دو جلسه می توان دندان ها را در مطب با روش بلیچینگ تغییر رنگ دندان ها را داشته باشیم و حتما پیرو آفیس بلیچینگ باید هوم بلیچینگ را داشته باشیم که با ساختن تری های مخصوص دهان می توان از آنها استفاده کرد. برای ثابت و استیبل نگه داشتن رنگ سفید دندان ها پس بلیچینگ در مطب، سفید کردن دندان ها در منزل هر شش ماه یک بار باید انجام شود.

بنابراین بلیچینگ یا سفید کردن دندان جزئی از مشتقات دندانپزشکی زیبایی می باشد که این روزا در مورد آن بحث های بسیاری صورت می گیرد.

 

راه های ارتباطی با دکتر ندا هادی:

 info@drnedahadi.com

 22869840 -26702787 021

پیج اینستاگرام

پاسخ

2 × چهار =

Call Now Button
مسیر یابی با Waze