info@drnedahadi.com 26702787 -22869840- (021)

دندانپزشک خوب در پاسداران

دندانپزشک خوب در پاسداران

یافتن دندانپزشک خوب در پاسداران کار دشواری نیست! شما با جست و جو و بررسی سابقه ی دندانپزشکان این منطقه می توانید دندانپزشک خود را انتخاب نمایید.

همانطور که می دانید تمام ما انسان ها در طول زندگی خود بنا به دلایل مختلفی به دندانپزشکی مراجعه می نماییم. انجام چکاپ های دوره ای دندانپزشکی به افراد این فرصت را می دهد تا با انجام معاینات لازم از شرایط حفره ی دهانی-دندانی خود با خبر شوند.

همانطور که می دانید پیشگیری بهتر از درمان است. با مراجعه ی به موقع به دندانپزشک خوب در پاسداران، حفره ی دهانی-دندانی شما به طور کامل مورد ارزیابی پزشکی قرار می گیرد.

بدنبال این امر عوارض احتمالی تشخیص داده می شوند و با راهکارهای ساده ای برطرف می شوند. از جمله راهکارهای موثر در جلوگیری از پوسیدگی دندان و آسیب دیدن آن؛ جرمگیری می باشد.

با انجام جرمگیری رسوب های انباشته شده روی دندان ها از بین می روند و به دنبال آن، سلامت دندان ها حفظ خواهد شد. با این حال افرادی هم هستند که به دلیل اصلاح طرح لبخند خود به دندانپزشک زیبایی مراجعه می نمایند.

این افراد علاوه بر حفظ بهداشت دهان و دندان تمایل به داشتن دندان هایی سفید و مرتب دارند. برای این افراد راه حل های کاربردی و موثری مانند موارد زیر وجود دارد:

حتی افرادی که بنا به دلایل مختلفی دندان های خود را از دست داده اند، می توانند با ایمپلنت دندان، زیبایی را به حفره ی دهانی خود بازگردانند.

نمونه کامپوزیت دندان توسط دکتر ندا هادی

نمونه کامپوزیت دندان توسط دکتر ندا هادی

دندانپزشکی در پاسداران

بسیاری از افراد ساکن منطقه ی پاسداران به دنبال دندانپزشکی خوب در این ناحیه می باشند. دلیل این امر کاهش اتلاف وقت و ماندن در ترافیک های پر ازدحام شهری است.

مطمئنا برای خود شما هم خوشایند نیست که برای مراجعه به پزشک مدت ها در ترافیک بمانید و وقت زیادی را هدر دهید. با پیشرفت علم و تکنولوژی می توانید اکثر نیازهای خود را در محل زندگی خود رفع کنید.

بیشتر بخوانید
مراحل ارتودنسی بزرگسالان

به خاطر داشته باشید ممکن است در هر محل چندین پزشک متخصص مشغول به فعالیت باشند. توصیه ی ما به ما عزیزان این است که برای انتخاب پزشک اصلح به سابقه ی کاری و رضایت بیماران وی توجه نمایید تا با ذهنیتی باز و منطقی تصمیم بگیرید.

چند نکته را در انتخاب دندانپزشک خوب در پاسداران را مد نظر قرار دهید:

 • محیط پاک و استریل

همانطور که در مقاله ی دندانپزشکی زیبایی خوب در تهران بیان شد؛ تجهیزات دندانپزشکی منبع انتقال بسیاری از بیماری های ویروسی می باشد. به همین جهت یونیت های دندانپزشکی باید همیشه استریل و پاکیزه نگه داشته شوند و قسمت های یکبار مصرف نیز بعد از هر بیمار تعویض شوند.

 • سابقه ی دندانپزشک زیبایی

همانطور که می دانید اقدامات دندانپزشکی نیازمند دقت و تبحر بالا می باشند. تجربه ی کافی دندانپزشک به همراه دانش بالای آن می تواند عوامل موثر در ارائه ی بهترین خدمات به بیمار هستند.

شاید در اطراف خود شخصی را دیده باشید که از دندانپزشک خود راضی نیست و تصمیم به تغییر پزشک خود دارد. چه عواملی باعث می شود تا بیمار در انتخاب خود تجدید نظر کند؟

مطمئنا عدم رضایت از نتیجه ی اقدامات درمانی و زیبایی دلیل اصلی تجدید نظر بیمار نسبت به انتخاب پزشک خود می باشد. بنابراین توصیه ی ما به شما عزیزان این است تا در انتخاب دندانپزشک زیبایی تمام جوانب را در نظر بگیرید و با بررسی سابقه ی پزشک بهترین انتخاب را داشته باشید.

دکتر ندا هادی دندانپزشک زیبایی در پاسداران

دکتر ندا هادی دندانپزشک زیبایی در پاسداران

کلینیک دندانپزشکی خوب

شما به چه کلینیک دندانپزشکی امتیاز بالا می دهید؟ مطمئنا رضایت شما از یک مرکز دندانپزشکی به میزان کیفیت و نوع خدمات دریافتی از آن بستگی دارد. به طور مثال: پاکیزه بودن محیط دندانپزشکی، برخورد مناسب و محترمانه ی پرسنل، پیگیری مناسب، تجهیزات نوین و کاربردی، تجربه و مهارت دندانپزشک دلایل بسیار موثر در کسب نتیجه ی مطلوب و رضایت شما عزیزان از اقدامات دندانپزشکی می باشند.

دکتر ندا هادی

خانم دکتر ندا هادی جراح و دندانپزشک زیباییدر سال 1388 فارغ التحصيل شده اند و در طول دوره تحصيل جزء رتبه هاى برتر دانشگاه بودند. از سال ١٣٨٧ مطب خود را اندازى كردند و ده سال سابقه فعالیت در مطب دارند. ایشان همچنین موفق به اخذ تعداد زيادى گواهينامه ( سرتيفيكت) از معتبرترين مراكز دانشگاهى داخل و خارج كشوردر زمينه هاى مختلف دندانپزشكى مثل زيبايى ، پروتز ، ايمپلنت و جراحى لثه شده اند.

2 thoughts on “دندانپزشک خوب در پاسداران

 1. مهدیس - فوریه 18, 2020 در 10:57 ق.ظ

  دکتر کجای پاسداران هستید؟ قبل عید وقت دارید برای کامپوزیت دندان؟

  پاسخ
  • drnedahadi - مارس 7, 2020 در 6:28 ق.ظ

   سلام. قبل عيد كار درمانى انجام نمى شود

   پاسخ

پاسخ

هفده − سیزده =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button
مسیر یابی با Waze