info@drnedahadi.com 26702787 -22869840- (021)

لبخندی جذاب با بلیچینگ دندان

لبخندی جذاب با بلیچینگ دندان

تا دودهه پیش دست یافتن به بالاترین میزان زیبایی دندان آرزویی دست نیافتنی بود که اگر هم افرادی به آن می رسدند باید هزینه زیادی را پرداخت می کردند، اما امروزه با گذشت زمان و پیشرفت تجهیزات دندانپزشکی این آرزوی دور و دست نیافتنی تبدیل به واقعیتی ملموس شده که افراد زیادی با دریافت خدمات متنوع در این زمینه زببایی و جذابیت چهره خود را دو چندان می کنند. از جمله این خدمات سفید کردن دندان است، که از محبوب ترین و پرطرفدار ترین خدمات دندانپزشکی می باشد. اما با این حال برخی افراد برای انجام آن تردید داشته و از عوارض آن بیم دارند.

ما در این مقاله که به واسطه تجریبات ندا هادی دندانپزشک زیبایی جمع آوریشده است، سعی داریم تمامی نکات این روش از چگونگی بلچینگ انواع آن و تا مراقبت های پس از آن را بررسی کرده تا بشما خواننده عزیز بتوانید بهترین تصمیم رادر این زمینه اتخاذ کنید:

بلیچینگ چیست؟

قطعا شما خواننده عزیر بارها این نام را شنیده اید و حتی شاید وسوسه  انجام آن راهم تجربه کرده باشید. بلیچینگ یکی از انواع راه های سفید کردن دندان است که می تواند به دو صورت انجام گیرد. با استفاده از بلیچینگ دیگر نگران لبخندتان نخواهید بود چرا که مطمئن هستید سفیدی بی نظیر آن ها هر مخاطبی را مجذوب خواهد کرد. علاوه بر زیبایی دندان می توانید از افزایش اعتماد به نفس هنگام خندیدن و صحبت کردن نیز لذت ببرید.

دکتر ندا هادی، دندانپزشک زیبایی در تهران ، با استفاده از تجهیزات مدرن و روش های نوین عرصه  دندانپزشکی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. راه های برقراری ارتباط:

شماره های تماس: 02122869840  –  26702787

صفحه اینستاگرام

انواع بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان می تواند به روش انجام شود:

  • بیلچینگ دندان در مطب
  • بلیچینگ دندان در منزل

هرکدام از این دو روش به دلایل مزیت های به خصوصی که دارند طرفداران خودشان را خواهند داشت برای مثال تاثیر طولانی مدت ربلیچینگ در مطب و راحتی بلیچینگ در منزل از جمله نقاط قوت هر یک از این دو روش است. در ادامه به بررسی هر کدام از این دو روش خواهیم پرداخت:

بیشتر بخوانید
بلیچینگ دندان در منزل

بلیچینگ دندان در مطب

در این روش از بلیچینگ همانطور که از نام آن پیداست، بلیچینگ دندان در مطب صورت می گیرد. در این روش دندانپزشک مقداری از ژل مخصوص بلیچینگ را با غلظت بالا روی دندان ها ریخته که موجب سفیدشدن دندان ها می شود. او برای جلوگیری از آسیب به لثه ها ژل مخصوص دیگری را روی لثه مالیده و با تاباندن نور آبی آن را محکم می کند. اگر دندانپزشک مهارت لازم را در این کار نداشته باشد، ممکن است باعث به وجود آمدن عوارضی برای فرد شود.  بنابراین باید در انتخاب بهترین دنداپزشک زیبایی دقت لازم را به خرج دهید. توجه داشته باشید میزان سفیدی ای که در این روش حاصل می شود بیشتر از روش بلیچینگ در منزل خواهد بود.

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان

بلیچینگ در منزل

این روش با نظارت پزشک و توسط فرد در منزل صورت می گیرد، به این صورت که ابتدا دندانپزشک قالبی را از دندان های شما تهیه کرده و قالب شیشه ای را که از روی آن ساخته  به ژل بلیچینگ آغشته می کند و فرد می تواند در منزل آن را روی دندان ها خود قرار دهد، اما باید توجه داشته باشید تعداد دفعات و زمان قرار گرفتن قالب روی دندان ها از فردی به فرد دیگر متفاوت بوده و باید در این زمینه با دندانپزشک خود مشورت کنید.

ماندگاری بلیچینگ دندان

ماندگاری این روش در سفید کردن دندان بستگی به بهداشت دهان و دندان داشته، که با  آن ها می توانید میزان ماندگاری آن را افزایش دهید.

دکتر ندا هادی

خانم دکتر ندا هادی جراح و دندانپزشک زیباییدر سال 1388 فارغ التحصيل شده اند و در طول دوره تحصيل جزء رتبه هاى برتر دانشگاه بودند. از سال ١٣٨٧ مطب خود را اندازى كردند و ده سال سابقه فعالیت در مطب دارند. ایشان همچنین موفق به اخذ تعداد زيادى گواهينامه ( سرتيفيكت) از معتبرترين مراكز دانشگاهى داخل و خارج كشوردر زمينه هاى مختلف دندانپزشكى مثل زيبايى ، پروتز ، ايمپلنت و جراحى لثه شده اند.

پاسخ

هشت + 4 =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button
مسیر یابی با Waze