info@drnedahadi.com 26702787 -22869840- (021)

سریع ترین راه سفید شدن دندان با کامپوزیت

کامپوزیت دندان

آیا دندان های ردیف و سفید نشانی از زیبایی می باشند؟

به نظر شما دندان های سفید باعث زیبایی و گیرایی چهره می شود؟

همانطور که می دانید انسان موجودی اجتماعی می باشد و در طول زندگی خود نیاز به برقراری ارتباط با اطرافیان خود دارد. زیبایی چهره و داشتن تناسب اندام از نشانه های مهمی می باشند که باعث افزایش اعتماد به نفس افراد می شوند.

به نظر شما چه روشی برای سفید کردن دندان ها وجود دارد؟ آیا روش های سنتی جوابگوی این امر هستند؟

در این مقاله به معرفی یکی از سریع ترین روش ها برای داشتن دندان هایی سفید و منظم، به نام کامپوزیت دندان می پردازیم.

 تاثیر دندان های سفید در اعتماد به نفس

مطمئنا سطح کافی و مناسب از اعتماد به نفس باعث تقویت روابط اجتماعی انسان می شود. شاید تا به حال برای خود شما هم پیش آمده باشد که هنگام هم صحبتی با شخصی ابتدا به دندان های او دقت نمایید.

فردی را در نظر بگیرید که در عین زیبایی چهره، لباس هایی شیک و زیبا نیز به تن دارد. مطمئنا با نگاهی سطحی به این فرد جذب پوشش و زیبایی چهره ی او می شوید. حال فرض کنید همین فرد دندان هایی زرد رنگ و نامرتب دارد. در هنگام برقراری ارتباط با او چه احساسی پیدا می کنید؟

مطمئنا یکی از مسائلی که ذهنتان را مشغول می کند نامرتبی و بد رنگی دندان های او می باشد.

روکش های زیبایی دندان

هرکدام از ما در طول زندگی خود به دلایل مختلفی به دندانپزشکی مراجعه می نماییم. روکش های زیبایی دندان یکی از راه های مناسب برای نظم دادن به دندان ها و خوش رنگ کردن آن ها می باشد.

انواع مختلفی از روکش دندان وجود دارد که بسته به شرایط دندان ها و صلاحدید دندانپزشک زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله روکش های مهم در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لمینت دندان
  • کامپوزیت دندان

لازم به ذکر است، هرکدام از موارد فوق الذکر نیز دارای انواع متفاوت و رنگ بندی متنوع می باشند.

سفید کردن دندان با کامپوزیت

انواع کامپوزیت دندان

کامپوزیت ونیر و کامپوزیت سرامیکی از جمله کامپوزیت های مطرح و با کیفیت در سفید کردن دندان ها و ردیف نمودن آن ها می باشند. این کامپوزیت ها در رنگ بندی های متفاوت موجود می باشند.

دندانپزشک زیبایی با معاینه و بررسی شرایط دهانی-دندانی بهترین گزینه را برای سفید کردن دندان های بیمار انتخاب می نماید. به خاطر داشته باشید بهترین مشاور شما، دندانپزشک شماست!!! بنابراین به دانش و علم دندانپزشک خود اعتماد نمایید.

  • انتخاب رنگ کامپوزیت دندان، بسته به سلیقه ی شما می باشد.

عکس کامپوزیت دندان

دیدن نمونه کار کامپوزیت دندان تصویر ذهنی مناسبی از نتایج حاصل از این روش زیبایی در ذهن شما پدید می آورد. به همین منظور در این قسمت می توانید، نمونه ای از کامپوزیت ونیر توسط دکتر ندا هادی، دندانپزشک زیبایی در تهران را مشاهده نمایید.

کامپوزیت دندان توسط دکتر ندا هادی

کامپوزیت دندان توسط دکتر ندا هادی

طول عمر کامپوزیت دندان

بسیاری از مراجعین در مورد ماندگاری و طول عمر کامپوزیت دندان می پرسند. به خاطر داشته باشید ماندگاری کامپوزیت دندان به موارد زیر بستگی دارد:

  • جنس دندان ها
  • نوع و کیفیت کامپوزیت استفاده شده
  • روش کار دندانپزشک زیبایی
  • نحوه ی قرار دادن مواد کامپوزیت روی دندان ها
  • مراقبت های بعد از کامپوزیت دندان توسط بیمار

چکیده مطلب

همانطور که در مطالب فوق بیان شد؛ کامپوزیت دندان یکی از سریع ترین روش ها برای اصلاح طرح لبخند می باشد. به خاطر داشته باشید انجام کامپوزیت دندان نیازمند مهارت و تجربه ی بالای دندانپزشک زیبایی می باشد.

زیرا اگر موادگذاری روی دندان ها طبق اصول انجام نشود ممکن است دندان های فرد دچار پوسیدگی های وسیع و عمیق شود. گاها شدت این پوسیدگی ها به قدری می باشد که فرد دندان خود را از دست می دهد.

دکتر ندا هادی

خانم دکتر ندا هادی جراح و دندانپزشک زیباییدر سال 1386 فارغ التحصيل شده اند و در طول دوره تحصيل جزء رتبه هاى برتر دانشگاه بودند. از سال ١٣٨٧ مطب خود را اندازى كردند و ده سال سابقه فعالیت در مطب دارند. ایشان همچنین موفق به اخذ تعداد زيادى گواهينامه ( سرتيفيكت) از معتبرترين مراكز دانشگاهى داخل و خارج كشوردر زمينه هاى مختلف دندانپزشكى مثل زيبايى ، پروتز ، ايمپلنت و جراحى لثه شده اند.

پاسخ

یک × یک =

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button
مسیر یابی با Waze