امتیاز دهید :

بهترین ایمپلنت دندان

بهترین-ایمپلنت-دندان
انواع مارک ایمپلنت دندان

از جمله مهم ترین خصوصیات آن، به این می توان اشاره کرد که می توان از پایه ایمپلنت آن برای قرار دادن 2 الی 3 تاج دندان استفاده نمود.

طراحی این نوع از ایمپلنت به منظور کاشت دندان های فک بالایی است و 4 سایز متفاوت دارد که دندانپزشک متخصص با توجه به اینکه نوع دندان های بیمار که از دست رفته اند، نوع مناسب را برای او انتخاب می کند. این برند با وجود کارایی بالایش، قیمت مناسبی هم دارد.

ایمپلنت سوئیسی

ایده (dr.Ihde)

ایمپلنت-کره-ای

یکی از قدیمی ترین برندهای ایمپلنت آلمانی برند drs است که دارای ویژگی ها و مزایای بسیار زیادی است که از مهم ترین آن ها می توان به استحکام بالا، انواع مختلفی از مدل ها، زود جوش خوردن با استخوان، ظاهری طبیعی و سازگار بودن آن ها با بافت لثه اشاره کرد.

دکتر ندا هادی

خانم دکتر ندا هادی جراح و دندانپزشک زیبایی در سال 1386 فارغ التحصيل شده اند و در طول دوره تحصيل جزء رتبه هاى برتر دانشگاه بودند. از سال ١٣٨٧ مطب خود را اندازى كردند و پانزده سال سابقه فعالیت در مطب دارند. ایشان همچنین موفق به اخذ تعداد زيادى گواهينامه ( سرتيفيكت) از معتبرترين مراكز دانشگاهى داخل و خارج كشوردر زمينه هاى مختلف دندانپزشكى مثل زيبايى ، پروتز ، ايمپلنت و جراحى لثه شده اند.

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۹ دقیقه
Call Now Button
مسیر یابی با Waze