info@drnedahadi.com 26702787 -22869840- (021)

بهترین دکتر لمینت دندان در تهران

بهترین دکتر لمینت دندان در تهران

اگر به چند دهه پیش برگردیم، تنها خدمات دندانپزشکی را در کارهای ترمیمی دندان اعم از پر کردن، عصب کشی و جراحی خواهیم یافت و خدمات زیبایی را محدود در جرمگیری و در نهایت روکش دندان می یابیم. اما هرچقدر از آن سال ها دور می شویم می بینیم علاوه بر خدمات درمانی کارهای زیبایی نیز پا به پای آن پیشرفت کرده، چه بسا که در این راه از خدمات درمانی نیز پیشی گرفته است، طوری که بیشترین خدمات دندانپزشکی را اقدامات زیبایی دندان در برگرفته است. در این راستا سعی داریم با نگارش این مقاله مطالب مفید و حائز اهمیتی را درباره یکی از پرطرفدارترین اقدامات دندانپزشکی یعنی لمینت دندان خدمت کسانی که قصد انجام آن را دارند ارائه دهیم، با توضیحات ندا هادی جراح و دندانپزشک زیبایی همراه باشید:

لمینت دندان چیست؟

شاید اولین پرسشی که در ارتباط با لمینت دندان پرسیده می شود، امکان خراشیدن دندان در حین انجام آن است. اصولا این سوال برای اغلب روش های زیبایی دندان مطرح است که البته در برخی از آن ایجاد خراش لازم و در برخی لازم نیست. البته بماند که گاهی با مراجعه به دندانپزشکانی که تجربه کافی را در زمینه زیبایی دندان ندارند، درروشی که احتیاج به تراشیدن دندان نیس دندان فرد را می تراشند. بنابراین باید درانتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی دقت لازم را داشته باشید، تا به نتیجه ای که هم سلامت دندان هایتان را حفظ کند و هم زیبایی آن را دو چندان کند، دست یابید.

باید توجه داشته باشید، فرایند لمینت دندان از فردی به فردی دیگر متفاوت است و بستگی به نوع و شکل دندان افراد دارد. بنابراین اگر در جایی دیدید که بدون تراش این کار را انجام می دهند، باید نوع و جنس دندان فرد را نیز در نظر بگیرید.

دکتر ندا هادی، دندانپزشک زیبایی در تهران ، با استفاده از تجهیزات مدرن و روش های نوین عرصه  دندانپزشکی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. راه های برقراری ارتباط:

بیشتر بخوانید
مراقبت بعد از کامپوزیت دندان

شماره های تماس: 02122869840  –  26702787

صفحه اینستاگرام

در لمینت دندان چه اتفاقی رخ می دهد؟

زمانی که افراد از نامرتب بودن دندان هایشان شکایت داشته باشند، دندانپزشکان چندین راه برای دست یابی به دندان های مرتب و بتع آن ایجاد لبخندی زیبا به آن ها ارائه می دهند. مانند کامپوزیت دندان، اورتودنسی، انواع روش سفید کردن کردن و در آخر لمینت دندان که موضوع مورد بحث امروز ما نیز است.

در لمینت دندان ابتدا دندانپزشک در صورت لزوم نیم میلیمتر از دندان را تراشیده و بعد از آن به مرتب کردن لبه دندان ها می پردازد. در مرحله بعد دندانپزشک با قالب گیری دندان، قالبی مناسب دندان های شما را تهیه کرده و پس از آماده شدن قالب توسط لابراتوار به وسیله چسب مخصوص لمینت، لمینت را به دندان ها می چسباند.

انواع لمینت دندان

لمینت دندان می تواند یکی از دو نوع  لمینت کامپوزیتی و لیمنت سرامیکی باشد، که تفاوت آن ها در میزان استحکام و مقاوت آن ها است. لمینت سرامیکی نسبت به لمینت کامپوزیتی از ثبات رنگ ومقاوت بیشتر برخوردار است. اما درلمینت کامپوزیتی تراش کمتری ایجاد شده و یا اصلا احتیاجی به ایجاد تراش نخواهد بود. این نوع از لمینت نسبت به نوع قبل نیز هزینه کمتری دارد. نکته ای که باید در انجام لمینت کامپوزیتی به آن توجه داشت، رعایت بهداشت دهانی است. در این نوع از لمینت بیش از نوع لمینت سرامیکی افراد باید مراقب بهداشت دهان و دندان خود باشند. علاوه بر این ایزوله سازی دندان قبل از انجام لمینت کامپوزیتی آن را از روش قبلی مجزا و متفاوت می کند.

لمینت دندان برای چه کسانی پیشنهاد نمی شود؟

لمینت دندان با وجود زیبایی فوق العاده ای که در چهره افرد ایجاد می کند، اما برای اشخاصی که دارای عادت های دهانی و مشکلات دهان و دندان هستد توصیه نمی شود. از جمله این ممنوعیت ها ساییدگی دندان ها به دلیل عادت به دندان قروچه و یا پوسیدگی وسیع دندان ها است.

هزینه لمینت دندان

در مورد این مسئله مهم باید بگوییم که میزان هزینه لمینت دندان کاملا بستگی به نوع مواد استفاده شده و مهارت دندانپزشک داشته، لذا نیمی توان برای آن قیمت مشخصی را پیش بینی کرد.

پاسخ

چهار × 3 =

Call Now Button
مسیر یابی با Waze