info@drnedahadi.com 26702787 -22869840- (021)

روکش زیبایی دندان

روکش زیبایی دندان

روکش زیبایی دندان مبحثی بسیار مهم می باشد که عرصه ی دندانپزشکی را متحول ساخته است. انواع مختلفی از روکش های زیبایی وجود دارد که بسته به شرایط دهانی-دندانی فرد مورد استفاده قرار می گیرند.

در ادامه ی مطلب به زمینه های کاربردی روکش دندان و مزایای استفاده از آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

کاربرد های روکش دندان

گستره ی استفاده از روکش های دندان وسیع می باشد. از این روکش ها هم به منظور درمان و هم به منظور زیبایی، بسته به تشخیص پزشک استفاده می کنند. به مثال های زیر توجه کنید:

         شخصی را درنظر بگیرید که عصب کشی دندان انجام داده است.

یکی از اقدامات رایج و لازم بعد از درمان ریشه ی دندان، استفاده از روکش می باشد. این روکش باعث حفظ استحکام دندان و زیبایی آن می شود.

نمونه روکش زیبایی دندان دکتر ندا هادی

نمونه روکش زیبایی دندان دکتر ندا هادی

         شخصی را در نظر بگیرید که دندان هایی نا مرتب و بد رنگ دارد.

همانطور که در مقاله ی اصلاح طرح لبخند ذکر شده است؛ داشتن دندان هایی خوش رنگ و ردیف باعث تقویت اعتماد به نفس فرد و افزایش کیفیت روابط اجتماعی او خواهد شد.

جدا از زیبایی و تناسب اجزای چهره، دندان های خوش رنگ و منظم جذابیت و گیرایی فرد را افزایش می دهند. روکش هایی مانند:

         کامپوزیت دندان

         لمینت دندان

می توانند زیبایی را در سریع ترین زمان ممکن برای دندان ها به ارمغان بیاورند.

دکتر ندا هادی، دندانپزشک زیبایی در تهران می باشند. ایشان با استفاده از تجهیزات مدرن و روش های نوین عرصه ی دندانپزشکی آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد. راه های برقراری ارتباط با ایشان:

شماره های تماس: 02122869840  –  26702787

صفحه اینستاگرام

تغییر رنگ روکش دندان

شاید با خود بپرسید عمر و ماندگاری روکش های زیبایی دندان چقدر است؟ برای پاسخ به این سوال چند مورد را مد نظر قرار دهید:

         جنس و کیفیت مواد مورد استفاده

         جنس دندان های فرد

         تکنیک مورد استفاده

         نحوه ی گذاشتن مواد روی دندان ها

بخاطر داشته باشید اگر هر کدام از موارد فوق الذکر به صورت اصولی رعایت شوند، عارضه ی نامطلوبی برای فرد اعم از پوسیدگی دندان، آبسه و… ایجاد نخواهد شد.

بنابراین با کمی تامل می توانید به اهمیت انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی برای انجام روکش دندان پی ببرید.

به دلیل مصرف مواد غذایی و نوشیدنی های رنگی ممکن است رنگ روکش های دندان کمی کدرتر شود. اما جای نگرانی نیست. این تغییر رنگ با انجام پولیش های مخصوص از بین رفته و جبران می شود.

هزینه روکش های زیبایی دندان

هزینه ی روکش دندان براساس نوع روکش و کیفیت آن تعیین می شود. همچنین تعداد واحد های دندانی که نیاز به روکش دارند در برآورد قطعی و نهایی هزینه ی روکش زیبایی دندان موثر هستند.

شما عزیزان می توانید طی جلسات مشاوره و بعد از انجام معاینات لازم از سوی دندانپزشک زیبایی، از نوع روکش انتخابی و هزینه ی آن اطلاع حاصل نمایید.

نمونه روکش زیبایی دندان دکتر ندا هادی

کلام آخر

روکش زیبایی دندان همانطور که می تواند به ایجاد نمای مطلوب و زیبای دندان ها کمک کند، اگر به صورت غیر اصولی و با استفاده از مواد نامرغوب و بی کیفیت انجام شود، عوارض نامطلوب و حتی غیرقابل جبرانی را به فرد تحمیل سازد.

 

دکتر ندا هادی

خانم دکتر ندا هادی جراح و دندانپزشک زیباییدر سال 1386 فارغ التحصيل شده اند و در طول دوره تحصيل جزء رتبه هاى برتر دانشگاه بودند. از سال ١٣٨٧ مطب خود را اندازى كردند و ده سال سابقه فعالیت در مطب دارند. ایشان همچنین موفق به اخذ تعداد زيادى گواهينامه ( سرتيفيكت) از معتبرترين مراكز دانشگاهى داخل و خارج كشوردر زمينه هاى مختلف دندانپزشكى مثل زيبايى ، پروتز ، ايمپلنت و جراحى لثه شده اند.

پاسخ

2 × 5 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button
مسیر یابی با Waze