info@drnedahadi.com 26702787 -22869840- (021)

سفید کردن دندان

سفید کردن دندان

آیا تصمیم به سفید کردن دندان خود دارید؟

بهترین راه برای سفید کردن دندان چیست؟

ماندگاری سفید کردن دندان های زرد چقدر است؟

در این مبحث به روش های موثر و ماندگار در سفید کردن دندان می پردازیم. با ما همراه باشید.

سفید شدن دندان های زرد

اصلاح طرح لبخند تاثیر اجتناب ناپذیری در افزایش اعتماد به نفس و جذابیت چهره ی افراد دارد. همانطور که می دانید انسان موجودی اجتماعی می باشد که با برقراری ارتباط با اطرافیان احساس خوشایند و مطلوبی پیدا می کند.

به خاطر داشته باشید داشتن ظاهری زیبا و پوشش مناسب روابط اجتماعی را تحت تاثیر قرار می دهد و به کیفیت آن می افزاید. هنگام صحبت کردن با اطرافیانتان چه چیزهایی به چشمتان می آید؟ طرز پوشش؟ آراستگی ظاهری؟ مطمئنا نظم و رنگ دندان های آن ها نیز نظرتان را جلب خواهد کرد.

مصاحبت با افرادی که دندان های زیبا و خوش رنگ دارند، خوشایند تر از همنشینی با افرادی است که علاوه بر داشتن دندان هایی زرد رنگ و نامرتب می باشد که حتی ممکن است بوی بد دهانشان خاطرتان را آزرده نماید!!!

بهترین روش سفید کردن دندان

بهترین روش سفید کردن دندان

نکاتی برای سفیدی دندان

استفاده از روش های سنتی و تغییر خمیر دندان تاثیر حائز اهمیت در تغییر رنگ دندان ها نخواهد داشت. (یا ممکن است تاثیرات بسیار مقطعی به همراه داشته باشد.)

روکش زیبایی دندان راه حلی بسیار موثر و ماندگار برای سفید کردن دندان ها می باشد. همانطور که در مقاله ی روکش دندان بیان شده است؛ انواع مختلفی از روکش ها به منظور منظم و سفید ساختن دندان ها ابداع شده اند. به طور مثال:

می توانند امتیاز بسیار مناسبی برای داشتن دندان هایی خوش رنگ و زیبا باشند.

هرکدام از موارد فوق الذکر به نوبه ی خود شامل انواع و رنگ بندی مختلفی می باشند. ماندگاری روکش های زیبایی بسیار زیاد می باشد و فرد می تواند مدت زمان زیادی از تاثیرات مطلوب ناشی از آن ها لذت ببرد.

به طور مثال: امروزه استفاده از کامپوزیت ونیر شگفتی های بسیار زیبایی را پدید آورده است. شما عزیزان به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ی کامپوزیت ونیر مراجعه نمایید.

دکتر ندا هادی، دندانپزشک زیبایی در تهران می باشند. ایشان با استفاده از تجهیزات مدرن و روش های نوین عرصه ی دندانپزشکی آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد. راه های برقراری ارتباط با ایشان:

شماره های تماس: 02122869840  –  26702787

صفحه اینستاگرام

بلیچینگ دندان

تجمع جرم و میکروارگانیسم های پوسیدگی زا در فضاهای بین دندانی یکی از علل موثر در پوسیدگی و تخریب دندان ها می باشد. به خاطر داشته باشید انجام چکاپ های دوره ای دندانپزشکی شما را در داشتن دندان هایی زیبا و بدون عارضه یاری می نماید.

بلیچینگ دندان تکنیکی نوین در عرصه ی دندانپزشکی زیبایی می باشد. در این روش رنگ دندان ها حدود یک تا دو درجه بسته به جنس دندان های فرد و کیفیت موارد به کار رفته در حین بلیچینگ، سفیدتر می شود.

نمونه کار لمینت دندان دکتر ندا هادی

نمونه کار لمینت دندان دکتر ندا هادی

کلام آخر

دندان ها علاوه بر زیبایی لبخند، نقش مهمی در صحبت کردن (ادای کلمات) و تغذیه دارند. به همین منظور توصیه می شود از درمان های خودسرانه پرهیز نمایید تا دچار عارضه ی نامطلوبی نشوید.

به خاطر داشته باشید انتخاب روش سفید کردن دندان به عهده ی دندانپزشک زیبایی می باشد که در طی جلسات مشاوره بعد از انجام معاینات لازم (بررسی شرایط و وضعیت حفره ی دهانی-دندانی فرد) صورت می گیرد.

دکتر ندا هادی

خانم دکتر ندا هادی جراح و دندانپزشک زیباییدر سال 1386 فارغ التحصيل شده اند و در طول دوره تحصيل جزء رتبه هاى برتر دانشگاه بودند. از سال ١٣٨٧ مطب خود را اندازى كردند و ده سال سابقه فعالیت در مطب دارند. ایشان همچنین موفق به اخذ تعداد زيادى گواهينامه ( سرتيفيكت) از معتبرترين مراكز دانشگاهى داخل و خارج كشوردر زمينه هاى مختلف دندانپزشكى مثل زيبايى ، پروتز ، ايمپلنت و جراحى لثه شده اند.
مطالب مرتبط

پاسخ

20 − سه =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button
مسیر یابی با Waze