info@drnedahadi.com 26702787 -22869840- (021)

دندانپزشکی در سیدخندان

همانطور که می دانید تمام ما انسان ها در طول زندگی خود بنا به دلایل مختلفی به دندانپزشکی مراجعه می نماییم. انجام چکاپ های دوره ای دندانپزشکی به افراد این فرصت را می دهد تا با انجام معاینات لازم از شرایط حفره ی دهانی-دندانی خود با خبر شوند. همانطور که می دانید پیشگیری بهتر از درمان است. با مراجعه ی به موقع به دندانپزشک خوب حفره ی دهانی-دندانی شما به طور کامل مورد ارزیابی پزشکی قرار می گیرد. بدنبال این امر عوارض احتمالی تشخیص داده می شوند و با راهکارهای ساده ای برطرف می شوند. از جمله راهکارهای موثر در جلوگیری از پوسیدگی دندان و آسیب دیدن آن؛ جرمگیری دندان می باشد. شاید برای شما سوال پیش بیاید که ویژگی یک دندانپزشک خوب چیست؟ بهترین دندان پزشکان تهران کدامند؟ به کدام دندانپزشک باید مراجعه کنیم؟ بسیاری از ما از تخصص های رشته دندانپزشکی اطلاعاتی نداریم و نمی دانیم برای هر یک از مشکلات به وجود آمده در دندان های خود باید به چه پزشکی باید مراجعه کنیم ؟ در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا شما را در یافتن یک دندانپزشکی خوب در منطقه سیدخندان کمک نماییم.

دلایل مراجعه به دندانپزشک

با انجام جرمگیری رسوب های انباشته شده روی دندان ها از بین می روند و به دنبال آن، سلامت دندان ها حفظ خواهد شد. با این حال افرادی هم هستند که به دلیل اصلاح طرح لبخند خود به دندانپزشک زیبایی مراجعه می نمایند.

این افراد علاوه بر حفظ بهداشت دهان و دندان تمایل به داشتن دندان هایی سفید و مرتب دارند. برای این افراد راه حل های کاربردی و موثری مانند موارد زیر وجود دارد:

حتی افرادی که بنا به دلایل مختلفی دندان های خود را از دست داده اند، می توانند با ایمپلنت دندان، زیبایی را به حفره ی دهانی خود بازگردانند. عوامل مختلفی می تواند در دندان های ما تاثیرات منفی را به جا بگذارد. به طور مثال برای زیباتر شدن و اصلاح ناهماهنگی ها و بد رنگی های دندان های خود باید حتما به یک دندانپزشک زیبایی و ترمیمی مراجعه کنیم.

ویژگی یک دندانپزشک خوب

داشتن تجربه کاری بالا، دارا بودن تجهیزات کافی، به روز و مدرن و دقت و مهارت بالا از ویژگی های یک دندانپزشک خوب می باشد. بسیاری از افراد از محیط دندانپزشکی واهمه دارند و همین مسله باعث می شود تا مراجعات دوره ای خود را سر وقت انجام ندهند و اگر در دندان هایشان مشکلی ایجاد شد، به دندانپزشک مراجعه نکنند. نحوه برخورد و رفتار پزشک با بیمار باعث می شود تا این ترس و واهمه از بین برود و دندانپزشک خوب باید نظر و اعتماد بیمار را جلب کند ع تصور خوبی در ذهن بیمار باقی بماند. یک دندان پزشک خوب ابتدا به خوبی به تمام صحبت های بیمار گوش دهد و تمام مشکلات او را بررسی می کند و به طور دقیق به معاینه او می پردازد. یک پزشک خوب همچنین باید مدیریت زمان خوبی داشته باشد و برای هر بیمار خود به اندازه کافی وقت بگذارد تا بتواند تمام بیماران خود را در همان روز ویزیت و معاینه کند.

کامپوزیت-ونیر

انتخاب بهترین دندانپزشک

در صورت پیدا کردن پزشک مورد نظر خود می توان میزان مهارت و توانایی پزشک خود را از مقایسه عکس های قبل و بعد بیماران بعد از درمان که در بخش گالری سایت آن پزشک قرار داره می شود را مقایسه کرد. این کار می تواند شما را به انتخاب بهترین دندانپزشک راهنمایی کند.

دندانپزشکی در سیدخندان

بسیاری از افراد ساکن منطقه ی سیدخندان به دنبال دندانپزشکی خوب در این ناحیه می باشند. دلیل این امر کاهش اتلاف وقت و ماندن در ترافیک های پر ازدحام شهری است.

مطمئنا برای خود شما هم خوشایند نیست که برای مراجعه به پزشک مدت ها در ترافیک بمانید و وقت زیادی را هدر دهید. با پیشرفت علم و تکنولوژی می توانید اکثر نیازهای خود را در محل زندگی خود رفع کنید.

به خاطر داشته باشید ممکن است در هر محل چندین پزشک متخصص مشغول به فعالیت باشند. توصیه ی ما به ما عزیزان این است که برای انتخاب پزشک اصلح به سابقه ی کاری و رضایت بیماران وی توجه نمایید تا با ذهنیتی باز و منطقی تصمیم بگیرید.

چند نکته را در انتخاب دندانپزشک خوب در سیدخندان را مد نظر قرار دهید:

 • محیط پاک و استریل

همانطور که در مقاله ی دندانپزشکی زیبایی خوب در تهران بیان شد؛ تجهیزات دندانپزشکی منبع انتقال بسیاری از بیماری های ویروسی می باشد. به همین جهت یونیت های دندانپزشکی باید همیشه استریل و پاکیزه نگه داشته شوند و قسمت های یکبار مصرف نیز بعد از هر بیمار تعویض شوند.

 • سابقه ی دندانپزشک زیبایی

همانطور که می دانید اقدامات دندانپزشکی نیازمند دقت و تبحر بالا می باشند. تجربه ی کافی دندانپزشک به همراه دانش بالای آن می تواند عوامل موثر در ارائه ی بهترین خدمات به بیمار هستند.

شاید در اطراف خود شخصی را دیده باشید که از دندانپزشک خود راضی نیست و تصمیم به تغییر پزشک خود دارد. چه عواملی باعث می شود تا بیمار در انتخاب خود تجدید نظر کند؟

مطمئنا عدم رضایت از نتیجه ی اقدامات درمانی و زیبایی دلیل اصلی تجدید نظر بیمار نسبت به انتخاب پزشک خود می باشد. بنابراین توصیه ی ما به شما عزیزان این است تا در انتخاب دندانپزشک زیبایی تمام جوانب را در نظر بگیرید و با بررسی سابقه ی پزشک بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

لمینت-کامپوزیتی

بهترین راه ها برای زیبا کردن دندان

هم اکنون از جمله معیارهای مهم در زیبایی، داشتن دندان های سالم، زیبا و سفید است که لبخندی جذاب را برایتان می سازد. داشتن دندان های زیبا چهره را جذاب تر و حتی مهربان تر نشان می دهد. به همین جهت روش های درمانی زیبایی دندان ها و لبخند هر روز نسبت به قبل محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. در صورتی که قصد دارید به لبخندی زیبا دست یابید، قبل از هر چیز باید بدانید که چه نوع شیوه درمانی زیبایی دندان برایتان مفید است.   

انواع شیوه های درمانی زیبایی دندان

۱- سفید کردن دندان

از جمله پرکاربردترین درمان های زیبایی دندان در دندانپزشکی سفید کردن دندان است. در زیر تعدادی از این روش ها را آورده ایم:

 • بلیچینگ دندان: با استفاده از این روش به کمک مواد شیمیایی سفیدکننده دندان، دندان ها براق و سفید می شوند. این درمان را در خانه و یا مطب می توانید انجام دهید.
 • باندینگ کامپوزیت
 • لمینت دندان
 • روکش دندان

۲- باندینگ کامپوزیت دندان

این شیوه که به کامپوزیت کردن دندان یا لمینت کامپوزیتی هم معروف است، فقط به منظور سفید کردن دندان ها به کار نمی رود، در واقع شیوه ای برای برطرف کردن مشکلات جزئی دندان محسوب می شود. نحوه انجام این کار به این صورت است که محلولی با نام رزین کامپوزیت به بخش هایی از دندان که بیشتر در معرض دید هستند زده می شود و بعد از مدت زمان کوتاهی سخت می شود. قرار گرفتن این لایه باندینگ روی دندان ها موجب سفیدتر شدن دندان هایتان و همچنین رفع مشکلاتی همانند لب پریدگی و یا ترک های مختصر دندان می گردد.   

انواع شیوه های درمانی زیبایی دندان

۳- لمینت سرامیکی

لمینت یا ونیر دندان پوسته ای خیلی نازک است که روی دندان چسبانده می شود تا اشکالات دندان از خفیف تا متوسط را پوشش دهد. لمینت کردن دندان برای مقاصد مختلفی انجام می گردد، مانند سفید کردن دندان ها، پوشاندن مشکلات ترک خوردگی و لب پر شدن دندان، پر کردن فاصله میان دندان ها، اصلاح کردن کجی دندان ها  و علاوه بر این، بدفرمی سطح یا لبه های دندان ها.

۴- روکش دندان

برخی اوقات که اشکالات دندان خیلی فراتر از این هاست که با لمینت یا کامپوزیت رفع شود، می توان از روکش دندان برای زیباتر شدن دندان ها و پوشاندن اشکالات آن ها استفاده کرد.

۵- درمان ارتودنسی

بعضی اوقات هم کج بودن و نامرتبی دندان بیش از حدی است که بتوان به کمک روکش یا لمینت آن را برطرف کرد. در اینگونه مواقع دندانپزشک از درمان ارتودنسی استفاده می کند. دقت کنید که این نوع درمان زیبایی دندان تنها به سیم کشی دندان ها و براکت فلزی محدود نیست بلکه شیوه های متفاوت و زیادی همانند ارتودنسی نامرئی برای این هدف وجود دارد.

۶- جراحی لثه برای اصلاح لبخند لثه ای

برای افرادی که در زمان حرف زدن و یا لبخند زدن، قسمت زیادی از لثه شان قابل مشاهده استهم روش درمانی که وجود دارد جراحی لثه و افزایش طول تاج دندان است و  می تواند به رفع این مشکل و زیباتر شدن لبخند فرد کمک کند.    

۷. گذاشتن نگین دندان

آیا در خانه می توان دندان ها را سفید کرد؟

پاسخ این سوال مثبت است، زیرا محصولات بسیاری به منظور سفید کردن دندان ها در خانه ها وجود دارند که هر یک از آن ها تا اندازه معینی می توانند به سفید شدن دندان ها کمک کنند. از دیگر روش های خانگی برای سفید کردن دندان می توان به موارد زیر اشاره کرد:   

 • خمیر دندان های سفید کننده
 • ژل سفید کننده دندان با تری یا قالب پیش ساخته
 • چسب های سفید کننده
 • دهانشویه های سفید کننده

علاوه بر این، بهترین راه این است که به دندانپزشک مراجعه کنید و تری یا پلاکی که تنها به دندان های شما اختصاص دارد را بسازید که ژل سفید کننده دندان را درون آن ریخته و در خانه از آن استفاده کنید. یک مزیت این روش این است که شما می توانید دندان هایتان را به راحتی در خانه سفید کنید و از سوی دیگر چون پلاک دندان قالب دندان های شماست ، ژل سفید کننده دندان کمتر بیرون خواهد زد و احتمال تحریک شدن و ملتهب شدن لثه ها خیلی کمتر می شود.   

برای مواردی که لکه ها و بدرنگی دندان ها با بلیچینگ کامل هم برطرف نمی شود، بهتر است که از سایر روش ها استفاده گردد.

ایمپلنت دندان

در دو سه دهه اخیر ایمپلنت ها جای خود را در بین انواع درمان های دندان و تحول عظیمی در دندانپزشکی باز کرده اند. ایمپلت ها نقش جایگزینی دندان را دارند. امروزه سعی بر این است هنگامی که دندان کشیده می شود بلافاصله پیچ ایمپلنت جای گذاری شود که ایمپلنت فوری نام دارد. با استفادهاز این روش هم در زمان صرفه جویی شود و هم روند بهبودی زخم سریع تر صورت گیرد و دو تا سه ماه بعد تاج دندان گذاشته می شود.

در ادامه می توانید برخی نمونه کارهای دکتر ندا هادی را مشاهده فرمائید:

 

نحوه جستجوی دندانپزشک خوب در محدوده زندگی خود

همه ما برای پیدا کردن یک پزشک خوب ابتدا از دوستان و آشنایان خود پرس و جو می کنیم. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی برخی افراد پزشک مورد نظر خود را با جستجو در اینترنت و سایت های مختلف با وارد کردن کلمات کلیدی مانند دندانپزشک خوب در تهران یا بهترین دندانپزشک پیدا می کنند. جهت کاهش هزینه های رفت و آمد بهتر است همواره پزشکان خود را از شهر زندگی خود و محدوده زندگی خود انتخاب کنیم. دکتر ندا هادی دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در سیدخندان می باشد که شما عزیزان می توانید جهت انجام هرگونه خدمات زیبایی و ترمیمی دندان های خود به دکتر هادی مراجعه فرمائید.

انتخاب کلینیک دندانپزشکی خوب

شما به چه کلینیک دندانپزشکی امتیاز بالا می دهید؟ مطمئنا رضایت شما از یک مرکز دندانپزشکی به میزان کیفیت و نوع خدمات دریافتی از آن بستگی دارد. به طور مثال: پاکیزه بودن محیط دندانپزشکی، برخورد مناسب و محترمانه ی پرسنل، پیگیری مناسب، تجهیزات نوین و کاربردی، تجربه و مهارت دندانپزشک دلایل بسیار موثر در کسب نتیجه ی مطلوب و رضایت شما عزیزان از اقدامات دندانپزشکی می باشند.

دکتر ندا هادی

خانم دکتر ندا هادی جراح و دندانپزشک زیبایی در سال 1386 فارغ التحصيل شده اند و در طول دوره تحصيل جزء رتبه هاى برتر دانشگاه بودند. از سال ١٣٨٧ مطب خود را اندازى كردند و پانزده سال سابقه فعالیت در مطب دارند. ایشان همچنین موفق به اخذ تعداد زيادى گواهينامه ( سرتيفيكت) از معتبرترين مراكز دانشگاهى داخل و خارج كشوردر زمينه هاى مختلف دندانپزشكى مثل زيبايى ، پروتز ، ايمپلنت و جراحى لثه شده اند.

4 thoughts on “دندانپزشکی در سیدخندان

 1. سمیه - ژانویه 27, 2020 در 1:10 ب.ظ

  سلام دکتر هزینه کامپوزیت واحدی چنده؟میشه 6 تا دندون رو کامپوزیت کرد یا حتما باید 10 تا باشه؟

  پاسخ
  • drnedahadi - فوریه 9, 2020 در 6:17 ق.ظ

   هزینه لمینت دندان ار ١/٥٠٠ میشود که شش دندان انجام شود. برای اطلاع از هزینه دقیق به مطب مراجعه نمایید

   پاسخ
 2. علی - فوریه 18, 2020 در 10:46 ق.ظ

  سلام دکتر خسته نباشید . دندون های کامپوزیت شده رو میشه بلیچینگ کرد؟ مشکلی برای کامپوزیت پیش نمیاد؟

  پاسخ
  • drnedahadi - مارس 7, 2020 در 6:27 ق.ظ

   سلام. دندان كامپوزيت شده قابل بليج نيست اگر بد رنگى دارد بايد معاينه و در صورت امكان تعويض شود

   پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه
Call Now Button
مسیر یابی با Waze